Účetní a daňové poradenství
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Účetní a daňové poradenství

ÚČETNÍ A DAŇOVÉ PORADENSTVÍ

Vážené dámy, vážení pánové,

vzhledem k tomu, že cílem činnosti naší firmy není pouze vyškolit Vás ve zvoleném oboru, ale také pomoci při vlastním účtování, nabízíme Vám pomoc a spolupráci v oblasti daňového a účetního poradenství.

Bezplatná účetní a daňová poradna
Účetní a daňovou poradna je otevřena v učebně firmy MAVO s.r.o., Křemencova 10, Praha 1. Zde na Vaše dotazy budou osobně odpovídat účetní a daňoví poradci, popřípadě auditoři, se kterými spolupracujeme. Termín je třeba domluvit předem, nejlépe telefonicky. Tato služba je poskytována pro naše absolventy a posluchače zdarma, pro veřejnost je cena stanovena dohodou.

Konzultace k podání daňových přiznání
Tak jako každý rok nabízíme našim absolventům možnost konzultovat správnost uzavření účetnictví (daňové evidence) a vyplnění daňového přiznání k dani z příjmů (právnických nebo fyzických osob). Konzultace jsou určeny k řešení konkrétních problémů, se kterými si nevíte rady, ne k obecnému poučení a komplexnímu zpracování Vaší agendy a vyplnění daňového přiznání! Konzultace jsou bezplatné, trvají cca 45 minut. Konzultaci je nutno domluvit telefonicky - konkrétní termín a hodinu.

Účetní a daňová poradna prostřednictvím e-mailu
Potřebujete se poradit při řešení problému z oblasti účetnictví nebo daní? Poraďte se s námi prostřednictvím e-mailu.
Jednoduché dotazy zodpovíme zdarma našim uchazečům, u obsáhlejších podle rozsahu cena dohodou.

Vyplnění daňového přiznání
Pokud si nevíte rady s vyplněním daňového přiznání, s kontrolou účetnictví před výpočtem daňové povinnosti apod., obraťte se na nás. Spolehlivě a rychle Vám pomůžeme. Podle rozsahu práce je cena dohodou.

Účetní a daňové semináře a rekvalifikace
Dáváte přednost skupinové výuce před individuální konzultací? Pro Vás jsou určeny rekvalifikační kurzy a semináře se zaměřením na daňovou a účetní problematiku. Podrobnosti zde.

Praxe
Pokud jste zvládli základy účetnictví, ale nevíte jak začít s praxí, využijte naši nabídku řízené praxe. Obdržíte skutečné účetní doklady, sami povedete účetnictví (jednoduché nebo podvojné), budete řešit daňovou problematiku. Pokud si nebudete vědět rady, rádi Vám pomůžeme. Podrobnosti zde.

/oc/presmeruj/slider?i=28