Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Úvodní stránka

Střední odborné učiliště

MAVO EDUCATION

Vítáme vás na stránkách naší střední školy. Člověk se vzdělává a učí celý život. V dnešní době je středoškolské vzdělání základem pro další osobní růst a rozvoj. Naše škola vám nabízí ty nejkvalitnější a časem prověřené služby v oblasti vzdělávání. Naše učiliště má nadstandardní vybavení několika odborných učeben, samostatnou učebnu pro informatiku a programování. Kvalitní vzdělávání je základem vaší kariéry.

První vysvědčení
Dne 31.1.2013 byla studentům z rukou třídních uřitelů Mgr. Petra Pazdery (malíři) a Mgr. Martina Hájka (služby) předávána vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2012/13. Slavnostního aktu byla za vedení SOU přítomna zástupkyně ředitele učiliště p. Marcela Doušová, za vedení věznice 1. náměstek ředitele věznice plk. Mgr. Ladislav Blahník a dále vedoucí oddělení výkonu trestu mjr. Mgr. Dagmar Roztočilová a její zástupce npor. Mgr. Michal Vinš.
Sponzorský dar
Střední odborné učiliště dostalo sponzorský dar od společnosti Duha Loy s.r.o. Beroun. Touto cestou společnosti děkujeme.Marcela Doušová
Učebna volnočasových aktivit
Střední odborné učiliště otevřolo pro své žáky učebnu volnočasových aktivit, která slouží zejména pro relaxaci žáků.
Návštěva reportéra ČRO p. Tomáše Mařase v SOU
Dne 4.10.2013 odvysílal Český rozhlas Sever reportáž z našeho učiliště, které navštívil redaktor rozhlasu pan Tomáš Mařas. Rozhovor poskytla mluvčí věznice Stráž pod Ralskem paní  Ing.Martina Krutinová a zástupkyně ředitele paní Marcela Doušová. Dále poskytli malý rozhovor i naši dva studenti. http://www.rozhlas.cz/sever/odpoledne/_zprava/vezni-ve-strazi-pod-ralskem-se-uci-snazi-se-pripravit-na-navrat-do-bezneho-zivota--1264261
/mavoeducation/presmeruj/slider?i=20