MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Kurz kreslení lektoři

Marie Suchá

Kreslení se věnuje od dětských let. Začínala s tužkou, pastelkou, papírem. A časem svoji tvorbu přenesla i do jiných oblastí – třeba do výroby kovových šperků. Časem se pod vedením paní Květy Hochmalové, jedné z „průkopnic“ této objevné metody v ČR, vypracovala v samostatnou lektorku. Za asistence lektorky Marušky můžete podniknout nejen první krůčky s obyčejnou tužkou, ale na pokračujícím kurzu pak třeba i s pastelkami či pastelem.Martina Hochmalová

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou vede už několik let. Lektorství chápe jako skvělou příležitost sdílet s lidmi pocity vítězství při objevování skrytých schopností, o kterých neměli ani tušení. Na kurzu vysvětluje, jaký vliv má na naše výkony psychika a co nám brání v získávání dovedností, radosti a štěstí v životě. Martina Vám bude spolehlivým průvodcem při zprvu nesmělých tazích tužkou a pomůže Vám už během prvního dne se uvolnit a odstranit pocity typu „nejsem dost dobrá či dobrý“, „tohle nedokážu, na to nemám“. Pravý opak je pravdou, jen jste možná zatím nevěděli, jak na to.  


/MAVO/presmeruj/slider?i=30