Kurzy účetnictví, Internetový marketing, Pro sociální pracovníky
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Titulní stránka

 

  

  ​

KURZY ÚČETNICTVÍ

Realizujeme již tradičně kurzy Daňová evidence, Podvojné účetnictví, Mzdové účetnictví, Daňový specialista - a to formou prezenční, kombinovanou nebo distanční (e-learning). Vždy se snažíme o volbu obsahu kurzu a způsobu výuky tak, aby kurz účastníky v maximální možné míře připravil na praktickou činnost. Od zahájení činnosti u nás absolvovalo cca 10 000 účastníků. Na základě získaných zkušeností neustále optimalizujeme materiály i metody výuky. V průběhu i po skončení kurzů našim absolventům nabízíme zcela bezkonkurenční doprovodné a následné služby, zaměřené zejména na pomoc při hledání uplatnění na trhu práce a pomoc v začátcích samostatné činnosti. Kurzy jsou akreditovány MŠMT ČR.

KURZY PRO SOCIÁLNÍ PRACOVNÍKY

Jsme akreditovanou vzdělávací společností ve vzdělávání v oblasti sociálních služeb a naše kurzy pro sociální pracovníky pořádáme po celém území ČR. Realizujeme kvalifikační kurzy Pracovník v sociálních službách a kurzy celoživotního vzdělávání pro sociální pracovníky a pracovníky v sociálních službách. Na kvalifikační kurz Pracovník v socilních službách navazují kurzy rozšiřující kvalifikaci: kurz Osobní asistent zdravotně postižených a kurz Základní výchovná nepedagogická činnost. O kvalifikační kurz Pracovník v sociálních službách je možné požádat úřad práce a absolvovat ho zdarma. Otázky ohledně této možnosti rádi zodpovíme, popřípadě Vám poradíme, jaké kroky musíte učinit a čeho se držet pro správné podaní žádosti. Podrobný obsah ke zvolenému sociálnímu kurzu naleznete po rozkliknutí modrého rámečku výše s nápisem PRO SOCIÁLNÍ PRACOVNÍKY.

KURZ CHŮVA PRO DĚTI DO ZAHÁJENÍ POVINNÉ ŠKOLNÍ DOCHÁZKY
PROFESNÍ ZKOUŠKY KURZU CHŮVA PRO DĚTI

Jsme držiteli akreditace kurzu Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky, kód profesní rekvalifikace 69-017-M. Akreditováno MŠMT. Současně jsme také autorizovanou osobou pro realizaci zkoušky profesní kvalifikace, s autorizací MPSV. Kromě kurzu provádíme také samostatnou zkoušku profesní kvalifikace Chůva pro děti. Výstupním dokumentem je získání osvědčení o získání profesní kvalifikace. Výstupními doklady z kurzu jsou: Osvědčení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu a Osvědčení o získání profesní kvalifikace "Chůva do zahájení povinné školní docházky" s celostátní platností. Ke kurzu Vám dostačuje základní vzdělání a plnoletost, nesmíte však mít logopedickou vadu. Kurz má celkem 160 hodin rozdělených na teorii a praxi. Bližší informace včetně termínů a míst realizace najdete zde: Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky

KURZ ASISTENT/KA S VÝUKOU ANGLIČTINY

Další možnost se u nás vzdělávat je v tématech spojených s administrativou, nicméně náš akreditovaný rekvalifikační kurz Asisten/ka s rozšířenou výukou angličtiny je vhodný pro jakéhokoliv zájemce, který se chce vzdělat v obecně pracovních dovednostech. Kurz totiž zahrnuje dílčí části ze soft skills (komunikační a prezentační dovednosti, telefonování, asertivita, jednání se zákazníky), běhu kanceláře, managementu, účetnictví, etikety a společenského chování, práce na PC a korespondence vč. správného užití jazyka českého. V neposlední řadě si absolvent buďto znovu připomene, případně se naučí základy anglického jazyka a nezbytné komunikace v pracovním prostředí.
Na závěr všichni absolvují mezinárodně uznávanou profesní zkoušku před komisí MPSV a obdrží vysvědčení.

KURZ SPECIALISTA MARKETINGU

Zaměřujeme se také na vzdělávání v oblasti marketingu. Novinkou je velmi žádaný kurz Specialista marketingu se skvělým následným uplatněním na trhu práce (Marketingový specialista na jobs.cz). Tento kurz je zakončen mezinárodně platnou státní profesní zkouškou, která přesahuje úroveň středoškolského vzdělání a odpovídá přísným standardům EU, které definuje Národní soustava kvalifikací.

KURZ INTERNETOVÝ MARKETING

Na poli marketingu je možné se vzdělávat ještě dále do hloubky. Absolventi kurzu Specialista marketingu nebo ostatní zájemci o tuto oblast mohou využít kurz Internetový marketing. Jednotlivá dříve pořádaná školení jsme na základě kladných ohlasů z vaší strany spojili do komplexního programu rekvalifikace Internetový marketing, po jejímž úspěšném absolvování získáte celostátně platné osvědčení akreditované MŠMT ČR. Kurz je vhodný pro všechny zájemce o fungování zásad propagace firem na internetu. Naučíte se, jak fungují vyhledávače, co by měla obsahovat správná webová stránka, co je to SEO a PPC, jak využít sociálních sítí a mnoho dalšího. Nabyté znalosti budete mít možnost si také prakticky vyzkoušet. Navíc, pokud jste registrování na ÚP, máte možnost kurz absolvovat zcela zdarma.

POČÍTAČOVÉ KURZY

V oblasti výuky počítačových znalostí nabízíme spektrum možností výběru. Ke zvolení vhodného počítačového kurzu Vám pomůže rozdělení do dvou skupin. Na rekvalifikační počítačové kurzy a běžné kurzy. Tyto počítačové kurzy se liší ve formě zakončení. Rekvalifikační počítačové kurzy jsou zakončeny celostátně platným osvědčením akreditovaným MŠMT ČR. Běžné počítačové kurzy jsou zakončeny certifikátem MAVO. Na našich internetových stránkách naleznete například běžné počítačové kurzy zaměřené na základy obsluhy PC, využití internetu, elektronické pošty a získání běžných uživatelských dovedností s balíčkem MS Office. Pokročilejší zájemci mohou volit mezi kurzy vhodnými pro pracovníky grafického studia, webdesignery, programátory či správce počítačové sítě. Z výše uvedeného je tedy zřejmé, že je naším cílem poskytnout IT vzdělání široké veřejnosti. I tyto rekvalifikační počítačové kurzy lze absolvovat za předpokladu splnění daných podmínek prostřednictvím Úřadu Práce zdarma.

REGENERAČNÍ KURZY

Pokud hledáte regenerační kurzy prohlédněte si naši nabídku pro maséry, kadeřníky a kosmetičky. Velmi oblíbené jsou především kurzy Masér pro sportovní a rekondiční masáže, Kadeřník – holičské a kadeřnické práce, Kosmetika – kosmetické služby, Manikúra včetně nehtové modeláže a Pedikúra včetně nehtové modeláže.
/MAVO/presmeruj/slider?i=30