Mavo jazyková škola - O NÁS

O nás

MAVO JAZYKOVÁ ŠKOLA


Naše jazyková škola, která spadá pod firmu MAVO s.r.o., funguje již od roku 1994. Firmy Mavo s.r.o a MAVO - vzdělávání s.r.o. se zabývají rekvalifikačními a jazykovými kurzy, projekty pod záštitou EU a vedou personální agenturu. Známé jsou především díky rozšířeným kurzům účetnictví, pomaturitního studia a široké nabídce rekvalifikací.

Počátky

Jazyková škola z počátku pořádala pouze pomaturitní studium a vždy měla v průměru 9 tříd. Možnost studovat u nás ve všech znalostních úrovních zůstavá do dnes. V současné době je ale naše nabídka daleko širší.

V roce 2002 se jazyková škola začala zabývat i firemními kurzy angličtiny a němčiny a začala pro firmy pořádat víkendy za Prahou spojené buďto s intenzivní výukou angličtiny, teambuldingem v angličtině nebo konverzačním víkendem využívajícím her k rozmluvení studentů. Jedná se o námi vytvořenou výukovou metodu Talk Laugh Learn.

Ve stejném roce, tedy 2002, jsme také začali pořádat populární víkendové kurzy konané 1x za 14 dní v sobotu i neděli v našich prostorách a postupně začaly přibývat večerní kurzy pro veřejnost, kurzy pro děti i seniory a také kurzy českého jazyka pro cizince.

Dále jsme zavedli jednodenní tematické worskhopy zaměřené na zvládnutí základních dovedností potřebných v zaměstnání, tzv. soft-skills, které zahrnují telefonování, psaní dopisů, pracovní pohovor a prezentaci, to vše v angličtině. Nyní, díky velké popularitě těchto kurzů, je možnost je absolvovat i v jiných jazycích.

Novodobá éra

Postupem času jsme naše portfólio rozšířili také o rekvalifikační kurzy zvyšující šanci uplatnění se na pracovním trhu. Tyto kurzy poskytujeme jak pro veřejnost, tak v rámci projektů ÚP, Vzdělání a mobilita v Praze, Via Lucis o.p.s., Polovina nebe o.p.s, CiC aj. Prostřednictvím Úřadu práce je navíc možnost je absolvovat zcela zdarma:


Nově k našim kurzům přibyly semináře Jak rozumět vínu, které svou existencí odstartovaly vlnu nečekané popularity.

Garance kvality

Abychom poskytli co nejvyšší kvalitu našich vzdělávacích služeb, stali jsme se partnerskou institucí Britské rady a také členy profesní asociace pro vzdělávání AIVD a splňujeme jejich přísné standardy, kam mimo jiné patří akreditace MŠMT všech našich rekvalifikačních i pomaturitních kurzů.

Zároveň jsme získali statut autorizované osoby Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva práce a sociálních věcí ke konání státních profesních zkoušek, jejichž výstupem je pro absolventy mezinárodně uznávané vysvědčení na úrovni Vyšší odborné školy nebo středoškolského vzdělání.

Aby si všichni mohli ověřit kvalitu vzdělávání u nás, nově jsme se ještě zapojili do projektu hodnocení škol nezávislou organizací gdi, s.r.o provozující server jazykovky.cz. Hodnocení našich absolventů jsou veřejně dostupná na jejich stránkách.

/jazyky/presmeruj/slider?i=1
/jazyky/presmeruj/slider?i=10
City
/jazyky/presmeruj/slider?i=11
Library
/jazyky/presmeruj/slider?i=12
Smart