Kurz degustace vína

Kurz degustace vína

Seminář Jak rozumět vínu

V dnešní době patří alespoň minimální znalost o víně a jeho degustaci k základům etikety, které od nás společnost očekává, že máme. Během našeho semináře se dozvíte, jak od sebe vína rozeznávat, jak je správně nakoupit, uchovat, ale i konzumovat. Součástí kurzu je i praktická degustace, kde si budete moci získáné informace prakticky vyzkoušet. Kurzy vede zkušený sommelier Ing. Jiří Zelený, absolvent VŠH, držitel certifikátu Prague Wine Academy Weinakademie Österreich.


"Dobré víno je dobrý přítel, když s ním dovedeme zacházet."
W. Shakespeare


Termín: 25. 2. 2016
Čas: 18:00 - 20:30
Cena: 605 Kč (cena vč. 21% DPH)
Místo konání: MAVO jazyková škola, Senovážné náměstí 23, Praha 1 - bezbariérový vstup (kontakt)
Počet volných míst: 6/10
Degustace vína

Víno je nápoj mnoha chutí a barev. Naučte se je s námi rozeznávat. Náš sommelier vás naučí základním znalostem spojeným s degustací tohoto nápoje králů.  Věděli jste, že u vína nezáleží jen na chuti, ale také na vzhledu a vůni? Během našeho semináře o víně se kromě degustace naučíte:

  • základní pojmy spojené s vínem
  • rozpoznávat jendotlivé druhy a odrůdy vína
  • vína správně vybírat a nakupovat
  • jak vína správně uchovávat
  • jak víno správně konzumovat

Seminář se snažíme dělat tak, aby dostali všichni účastníci prostor po úvodním získání informací vína degustovat, hodnotit a nad problematikou rozpoznávání barev, vůní a chutí vín diskutovat. Kurz má proto omezenou kapacitu 10 účastníků a prozatím je pořádán pouze v Praze.


 

/jazyky/presmeruj/slider?i=1
/jazyky/presmeruj/slider?i=10
City
/jazyky/presmeruj/slider?i=11
Library
/jazyky/presmeruj/slider?i=12
Smart