PRO ZÁJEMCE O STUDIUM
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

PRO ZÁJEMCE O STUDIUM

Studium na Univerzitě sebepoznání a osobního růstu

Informace o studiu:

  • Jedná se o tříleté studium (v případě přerušení studia platí student pouze navštívené přednášky, přihláška nezavazuje k dokončení studia.)

  • Studium probíhá v Praze jednou za měsíc od září do června formou víkendových přednášek (sobota 9,00 - 17,00 a neděle 9,00 - 16,00 hod. s polední přestávkou).
    Adresa: učebna MAVO s.r.o., Křemencova 10, Praha 1

  • K přijetí ke studiu není třeba předchozí znalost problematiky ani nerozhoduje vzdělání.

  • Přednášky je možné platit samostatně. Jedna celodenní přednáška stojí 900,- Kč. Víkend (so + ne celý den) stojí 1 600,- Kč.

  • Při platbě na celý rok činí celková částka za 10 celovíkendových přednášek 16.000,- Kč. Nejsme plátci DPH. Platby je možno rozložit do splátek bez navýšení. Přednášky lze také navštívit jednotlivě bez pokračování v dalším studiu.

  • Kromě základního studia probíhají 1x týdně od 17,45 do 20,00 intenzivní cvičení koncentrace, dýchání, meditace a hatha jógy. Cena těchto cvičení je 350,- Kč za 3 vyučovací hodiny. Cena není zahrnuta v částce za studium a lze navštívit libovolné cvičení, které je hrazeno na místě.

  • Ke studiu je možné přihlásit se kdykoli. Zameškané přednášky navštíví student v následujícím ročníku.

  • Po absolvování každého ročníku získá student Certifikát o absolvování ročníku, po absolvování celého studia získá Certifikát o absolvování Univerzity sebepoznání a osobního růstu.

Pro zájemce o studium pořádáme bezplatný úvodní workshop 19. září 2015
Místo: učebna MAVO s.r.o., Křemencova 10, Praha 1
Čas: 10,00 – 13,00 hod.

Chcete-li se na workshop přihlásit, prosím, vyplňte přihlášku. Workshop je bezplatný, ale počet míst je omezený. Vaši přihlášku Vám obratem potvrdíme. Děkujeme.

Informace a výstupy

Kontakt

Univerzita sebepoznání a osobního růstu

Křemencova 10
110 00 Praha 1

739 057 903

a.uhlikova(at)mavo.eu

/Universita/presmeruj/slider?i=24

/Universita/presmeruj/slider?i=25

/Universita/presmeruj/slider?i=26

/Universita/presmeruj/slider?i=27