Univerzita sebepoznani
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Informace a výstupy

Milí přátelé,
Děkujeme Vám za Vaši účast na workshopu. Ráda bych shrnula jeho obsah pro ty, kteří se ho nemohli zúčastnit i pro ty přítomné
Nabídli jsme studium, které je výjimečné tím, že vede člověka nejen k pochopení sebe sama, ale pomáhá mu měnit sám sebe s cílem uchopit svůj vlastní život a prožít ho tak, aby byl naplněný. Svůj život doslova tvořit. Otevřít se, pochopit a odpustit je prvním krokem. I ten dá člověku zabrat, je to těžký krok, který vyžaduje velkou podporu a oporu. Ale za ním jsou kroky další, které člověku pomohou ukotvit se na své cestě pevně sám v sobě a získat dostatek energie, aby jeho sny mohly být naplněny. Vše je o energii. Energie myšlenky má obrovskou moc. Zatím s ní neumíme zacházet. Neuvědomujeme si, co nám může přinést a jak naplnit našeho přání. Často své přání měníme, ztrácíme víru, pochybujeme o všem a často i o sobě. Rozptylujeme a ztrácíme svou energii na mnoha nedůležitých věcech a neuvědomujeme si, že ten skutečný život je PRÁVĚ TEĎ. Jen TEĎ je jediná možnost cokoli změnit, cokoli uvést do pohybu, cokoli pochopit a uchopit. Necháme se vléct denními událostmi a nepracujeme s tím nejdůležitějším, co máme a to je naše energie.
Po prvním kroku pochopení, přijetí a odpuštění jdeme dál. Musíme přijmout sebe. Pocítit skutečnou lásku k sobě. My jsme světlo. Každý z nás. V každém člověku se koncentruje obrovské množství lásky a energie. Musíme ji objevit, otevřít ten obrovský kanál v sobě, učit se být přirozeným, učit se být skutečně sám sebou. Jen tehdy naše energie není blokovaná a můžeme s ní začít pracovat. Zatím neumíme energii využít v náš prospěch, neumíme ji zaměřit a zrealizovat ve svém životě naše sny. Ať jsou jakékoliv! Podléháme okolním vlivům, názorům a pochybám našich blízkých, podléháme síle vlastních myšlenek produkovaných rozumem, co je a co není možné. Přestali jsme sami sobě věřit a tím jsme ztratili vládu nad vlastním životem.
Přijímáme přicházející dny, které tvoří CELÝ ŽIVOT, aniž bychom si uvědomovali, jaká cennost protéká našimi prsty, aniž bychom my sami zasáhli a koryto řeky života nasměrovali k realizaci našich snů a plánů.
Čeká nás velká zkouška sebeovládání, uvědomování a probouzení vědomí. Introspekce do nitra nás samých, učení se vnímat a komunikovat zcela jiným způsobem, objevovat to, co jsme zahrabali a zasypali hluboko do koutů naší duše a znovu tomu dávat křídla. BÝT SÁM SEBOU. TVOŘIT SVŮJ ŽIVOT. BÝT ŠŤASTNÝ A NAPLNĚNÝ. BÝT ZDRAVÝ.
Velmi nám k tomu bude pomáhat JÓGA. Tradiční jóga je životní filozofie. Je to nauka prověřená staletími a praktikovaná na celém světě. Bude nám pomáhat soustředit se na přítomný okamžik. Soustředit se NA NÁS. Načerpat energii. Pracovat s ní. Procvičit své tělo a milovat jej. Cítit své tělo a poznat své limity. Správně dýchat. Přijímat prostřednictvím dechu energii. ZMĚNIT SÁM SEBE. Je to JEDINÝ způsob, jak změnit vlastní život.
ŽIJME JEJ. Toto je filozofie naší školy. Toto je její program. Provázíme vás na každém kroku. Vnímáme každé hnutí vaší mysli. Jsme vaší podporou.
DOKÁŽEME TO.
SPOLEČNĚ.

 

Prohlédněte si naši fotogalerii z workshopu

Informace a výstupy

Kontakt

Kontakt

Univerzita sebepoznání a osobního růstu

Křemencova 10
110 00 Praha 1

739 057 903

a.uhlikova(at)mavo.eu

/ 1
/Universita/presmeruj/slider?i=24

/Universita/presmeruj/slider?i=25

/Universita/presmeruj/slider?i=26

/Universita/presmeruj/slider?i=27