MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Účetnictví vč. praxe e-learningemÚčetnictví včetně praxe e-learingem

Název projektu: "Rekvalifikační kurz účetnictví včetně řízené praxe e-learningovou metodou určený osobám pečujícím o závislého člena rodiny a o děti a osobám se zdravotním postižením"
(projekt probíhá v Českých Budějovicích)
Registrační číslo: CZ.1.04/3.4.04/26.00408

Popis projektu:
Účastníci projektu jsou z cílové skupiny, která se vzhledem ke svému zdravotnímu postižení, nebo z důvodu péče o závislého člena rodiny a o dítě, nemohou účastnit běžných rekvalifikačních kurzů, které jsou docházkové, je tím ztížena jejich možnost vzdělávat se a následně se uplatnit na trhu práce. Projekt Účetnictví e-learningovou metodou nabízí možnost vzdělat se v atraktivním oboru, ve kterém je možné získat uplatnění i při hendikepu. Účastníkům budu zřízena domácí pracoviště (notebook, tiskárna, připojení na internet) a prostřednictví e-learningové komunikace s lektorem se budou vzdělávat v akreditovaném obodru účetnictví. Hodinová dotace kurzu je 720 hodin, z toho polovina je zaměřena na výuku, druhá polovina na řízenou praxi. Celkem se uskuteční 3 šestiměsíční bloky, v každém bloku bude zařazeno 15 účastníků z cílové skupiny

Cíle projektu :
Cílem projektu je realizace komplexního rekvalifikačního modulu zaměřeného na účetnictví a poradenství pro osoby pečující o závislého člena rodiny a o děti a osoby se zdravotním postižením.

Výsledky:
Projekt bude realizován od 1.9.2009 do 31.7.2011. Výsledkem projektu bude 45 rekvalifikovaných účetních z cílové skupiny, kteří budou schopni samostatně pracovat v administrativě a účetnictví. Po dobu trvání projektu jim bude poskytováno poradneství.

Částka: 2 642 223,00 Kč

Doba realizace projektu: 1. září 2009 až 23. červenec 2011

Kontaktní osoba :
Kontakt: Dagmar Krejzová, dada@amena.cz
tel.: 776 188 572

/MAVO/presmeruj/slider?i=30