MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Služby

Vážené dámy, vážení pánové,
v rámci své činnosti Vám firma MAVO, s.r.o. a firma MAVO-Vzdělávání, s.r.o. nabízí následující služby, které jsou určeny současným studentům i absolventům našich kurzů i ostatní veřejnosti. Služby určené pro ostatní veřejnost jsou zřetelně označeny.

1 - ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PRÁCE

Naše firma založila vzhledem k sílícím požadavkům na zprostředkování zaměstnání vlastní zprostředkovatelnu práce (specializovanou na vyhledávání pozic účetní, pomocná účetní, fakturantka, skladová účetní a další účetní profese). Zprostředkovatelna poskytuje veškeré své služby absolventům kurzů firmy MAVO s.r.o. zdarma. Tyto služby jsou:
- denně aktualizovaný seznam volných pracovních míst z tisku a Internetu
- umístění Vaší poptávky na osvědčených internetových stránkách personálních agentur
- základní informace o problematice trhu práce a postupu při vyhledávání zaměstnání
- seznámení se zásadami správného sestavení životopisu
- příprava na rozhovor s možným zaměstnavatelem
- Vaše evidence (samozřejmě s Vaším souhlasem) v databázi uchazečů o uplatnění. Tuto databázi předkládáme firmám a
podnikům, které se mohou stát Vašimi příštími zaměstnavateli.
Tato služba je poskytována zdarma.

2 - ÚČETNÍ A DAŇOVÁ PORADNA

Současní posluchači a absolventi našich kurzů mohou využít účetní a daňovou poradnu, která je otevřena v učebně firmy MAVO s.r.o., Na Poříčí 30, Praha 1. Zde na Vaše dotazy budou osobně odpovídat účetní a daňoví poradci, popřípadě auditoři, se kterými spolupracujeme. Termín je třeba domluvit předem, nejlépe telefonicky.

3 - BEZPLATNÝ PŘÍSTUP NA INTERNET

Nemáte právě možnost přístupu na internet, běžně nabízená připojení pro veřejnost (internetové kavárny atd.) se Vám zdají drahé? Využijte možnost přístupu na internet v naší počítačové učebně.
Tato služba je poskytována zdarma.

4 - PRODEJ PROGRAMU "MONEY" ZA ZVÝHODNĚNOU CENU

Pro absolventy kurzu K6 (Účetnictví s praxí) je připraven k prodeji účetní program "MONEY" za cenu podstatně nižší než je cena běžná na trhu.

5 - MOŽNOST OPAKOVÁNÍ KURZU

Absolvent našich kurzů se může kdykoliv vrátit do stejného typu kurzu v jiném termínu k zopakování vyučované problematiky.
Tato služba je poskytována zdarma.

6 - POMOC PŘI VYSTAVENÍ ŽIVNOSTENSKÉHO LISTU

Vzhledem ke zkušenostem, které jsme získali při četných jednáních s živnostenskými úřady, Vám poradíme optimální postup vedoucí k získání živnostenského listu pro vedení účetnictví.
Tato služba je poskytována zdarma.

7 - PRODEJ PC TECHNIKY

Poradíme Vám při výběru programového vybavení, a to jak pro vedení daňové evidence, tak pro vedení účetnictví.
Tato služba je poskytována zdarma.

8 - ZÁKLADY PRÁCE NA PC

Pokud cítíte potřebu upevnit svoje znalosti a dovednosti základní obsluhy osobního počítače (Windows, Word, Excel apod.), nabízíme Vám možnost procvičování na počítačích v naší firmě. Rozsah podle Vašich potřeb.
Tato služba je poskytována zdarma.

9 - VEDENÍ DAŇOVĚ EVIDENCE PŘÍJMŮ A VÝDAJŮ NA PC

Chcete si procvičit práci s programy pro daňovou evidenci? Nabízíme Vám možnost zdokonalovat se na počítačích v naší firmě. Rozsah podle Vašich potřeb.
Tato služba je poskytována zdarma.

10 - VEDENÍ ÚČETNICTVÍ NA PC

Totéž co pro daňovou evidenci platí i pro účetnictví. Přijďte k nám, zkuste práci s různými programy. Rozsah podle Vašich potřeb. Tato služba je poskytována zdarma.

11 - ÚČETNÍ A DAŇOVÁ PORADNA PROSTŘEDNICTVÍM E-mailu

Potřebujete se poradit při řešení problému z oblasti účetnictví nebo daní? Poraďte se s námi prostřednictvím E-mailu.
Tato služba je poskytována zdarma.

12 - PŘEHLED LITERATURY A PERIODIK, POTŘEBNÝCH PRO VEDENÍ ÚČETNICTVÍ

Nejdříve musíte pochopit problematiku účetnictví - k tomu Vám pomohou kurzy, učebnice, řešené příklady, počítačové programy. Až pochopíte principy, začnete sledovat aktuální změny a předpisy - k tomu Vám pomohou časopisy, informace z internetu, kontakty na specializované firmy. Vše Vám na požádání poskytneme.
Tato služba je poskytována zdarma.

13 - POMOC PŘI PŘEBÍRÁNÍ ZAKÁZEK

Výběr firmy nebo podnikatele, pro které povedete účetnictví, je prvním velmi důležitým krokem při Vašem vstupu do oblasti vedení účetnictví firmám. Pomůžeme Vám odhadnout solidnost klienta, rozsah požadovaných prací a stanovit cenu, kterou byste měl(a) požadovat za Vaši práci. Smyslem této naší služby je pomoci Vám při výběru zakázky a ušetřit Vás zbytečných starostí při výběru nevhodného partnera.
Cena dohodou.

14 - GARANCE

V případě, že chcete mít dlouhodobější kontrolu nad svojí prací, popř. pokud při vyhledávání nového zaměstnání bude zaměstnavatel vyžadovat praxi v oboru, nabízíme Vám tuto službu. Naši odborníci s Vámi domluví podmínky spolupráce.
Cena dohodou.

15 - VAZBA A ARANŽOVÁNÍ KVĚTIN PODLE VAŠEHO PŘÁNÍ

V případě Vašeho zájmu poradíme při výzdobě a úpravě interiérů, vazbě květin pro konkrétní příležitosti atd. Služba je určena i "neabsolventům" kurzů a seminářů firem MAVO, s.r.o. a MAVO-Vzdělávání, s.r.o..
Cena dohodou.

16 - TĚSNOPISNÝ ZÁPIS

V případě Vašeho zájmu je třeba domuvit termín a přibližný rozsah předem v sídle firmy MAVO, s.r.o.. Služba je určena i "neabsolventům" kurzů a seminářů firem MAVO, s.r.o. a MAVO-Vzdělávání, s.r.o..
Cena dohodou.

17 - PŘEPIS TEXTU

V případě Vašeho zájmu je třeba domuvit termín a přibližný rozsah předem v sídle firmy MAVO, s.r.o.. Služba je určena i "neabsolventům" kurzů a seminářů firem MAVO, s.r.o. a MAVO-Vzdělávání, s.r.o..
Cena dohodou.

18 - ZVÝHODNĚNÉ CENY KURZŮ

5% slevu z ceny kurzu nebo semináře může uplatnit:
a) absolvent kurzu (semináře) firmy MAVO s.r.o. nebo MAVO-Vzdělávání, s.r.o.. Tuto slevu může absolvent uplatňovat jen za předpokladu, že se při platbě prokáže certifikátem o absolvování.
b) držitel mezinárodního průkazu ISIC - Mezinárodní studentský průkaz, GO25 - Mezinárodní průkaz pro mládež ve věku do 26 let, nebo ITIC - Mezinárodní identifikační průkaz pro učitele.

19 - VEDENÍ ÚČETNICTVÍ FIRMÁM

Nabízíme vedení účetnictví nebo daňové evidence příjmů a výdajů Vaší firmě. Konkrétní podmínky služby a cena dohodou.

/MAVO/presmeruj/slider?i=30