MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Rozdílový test - Excel


Rozdílový test - Excel

Kontaktní údaje a základní informace


I. II. III.

Začátečník Pokročilý


Testové otázky


a) * b) # c) + d) =

a) Mění se ve vzorci adresy řádků. b) Mění se ve vzorci adresy sloupců. c) Všechny adresy zůstávají stejné. d) Mění se adresy řádků i sloupců.

a) Data b) Pole c) Buňka d) Hodnota

a) =$C$3*E3 b) =C3*E3 c) =$C$3*D3 d) 24

a) =C2+C3 b) =D3+C3 c) =D3+C4 d) Žádný z předchozích

a) CTRL + MEZERNÍK b) SHIFT + MEZERNÍK c) CTRL + S d) CTRL + SHIFT + MEZERNÍK

a) Zobrazení dialogového okna "Hledat". b) Zobrazení dialogového okna "Průvodce funkcí". c) Zobrazení dialogového okna "Uložit jako". d) Zobrazení dialogového okna "Kontrola pravopisu".

a) Stisknutí klávesy SHIFT a dvojitého kliknutí na záložku některého listu v sešitu. b) Kliknutí pravou klávesou myši na záložku listu a potom zvolením příkazu "Vložit..". c) Stisknutí klávesy INSERT. d) Kliknutí pravou klávesou myši na pracovní ploše listu a potom zvolením příkazu "Vložit".

a) Stiskem klávesy ENTER. b) Stiskem klávesy TAB. c) Kliknutím na ikonu "Zadat" v řádku vzorců. d) Každou z výše uvedených možností.

a) Vlevo b) Vpravo c) Na střed d) Do bloku

a) Upravit pouze formát textu a čísel v buňce. b) Pouze zárovnání čísel i textu buňce. c) Upravit formát i zarovnání textu i číslic v buňce, změnu ohraničení polí i jejich barevnosti. d) Jen ohraničení políček a včetně volby barvy ohraničení.

a) Ano, můžeme je nazvat libovolným způsobem. b) Ne, protože mají pouze informační a orientační charakter. c) Přejmenovat lze pouze sloupce. d) Přejmenovat lze pouze řádky

a) 0 b) Nepravda c) N/A d) 154

a) Nikoliv b) Jen částečně bez dalšího nastavení. c) Pouze zkopírováním celé tabulky do textového editoru. d) Ano a může mít různé výstupní formáty.

a) Pouze jmený seznam. b) Pouze na čísla a text. c) Jakýkoliv seznam. Může obsahovat čísla, text i barvy. d) Pouze na číselné hodnoty.

/MAVO/presmeruj/slider?i=30