MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

O nás

MAVO s.r.o. a MAVO-VZDĚLÁVÁNÍ, s.r.o.

Od roku 1994 do současnosti vedla dlouhá cesta, na které jsme naše portfolio stále rozšiřovali, až jsme se díky vaší přízni dostali do čela předních vzdělávacích společností na území celé ČR. Navázali jsme také mnohá partnerství, abychom vám mohli zajistit vzdělávání v nejžádanějších oborech na trhu práce a dodržet vysoké standardy.
 

Založení

Na počátku stálo v roce 1990 sdružení podnikatelů RELAX, ve kterém jsme absolvovali porevoluční začátky a v roce 1994 byla naše firma MAVO s.r.o. zapsána od obchodního rejstříku, následovaná v roce 1997 sesterskou společností MAVO - Vzdělávání, s.r.o. Nejdříve jsme poskytovali poradenské služby a vzdělávání v oblasti účetnictví a pomaturitním studiu. Postupně jsme rozšiřovali jak nabídku služeb (zprostředkovávání zaměstnání, dotační poradenství, vedení účetnictví klientům, čerpání dotací EU aj.) a kurzů, tak míst, kde vzdělávání poskytujeme.
 

Rekvalifikace a další kurzy

V dnešní době jsou všechny naše rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT ČR a prostřednictvím ÚP je možné je absolvovat zcela zdarma. Na přední příčky v rekvalifikacích patří:

 
Kromě rekvalifikací nicméně také pořádáme krátké semináře jako např. Jak rozumět vínu, Hezky česky, Efektivní životopis a Úspěšný pracovní pohovor. V neposlední řadě pod nás spadá MAVO jazyková škola, která stále poskytuje jeden z našich prvních produktů - pomaturitní studium jazyků, ale také rozšířenou nabídku jazykových kurzů zahrnující přípravu na maturitu, přípravu na FCE (stala se partnerskou institucí Britské rady) a jiné certifikáty, češtinu pro cizince a mnoho dalšího. 

 

Garance kvality

Chceme nabízet ty nejlepší služby, a tak jsme se stali členy Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR (AIVD ČR), největšího profesního sdružení v dalším vzdělávání, abychom splnili přísné podmínky členství a dodržovali desatero kvality. Zároveň jsme držiteli vysoce hodnoceného statutu autorizované osoby Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva práce a sociálních věcí. Zastupujeme tak stát a pořádáme profesní zkoušky, jejichž výstupem je mezinárodně uznávaný dokument na úrovni vysvědčení o vzdělání v oboru. 

/MAVO/presmeruj/slider?i=30