MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Nouzové a havarijní situace


NOUZOVÉ A HAVARIJNÍ SITUACE V SOUVISLOSTI S POSKYTOVÁNÍM SOCIÁLNÍ SLUŽBY 

Cílové kompetence a obsah kurzu:
Kurz v přehledných blocích určuje nouzové a havarijní situace, které se týkají klienta, zaměstnanců či vlastního provozu sociálního zařízení.

Obsahová struktura kurzu je rozdělena do čtyř základních bloků výuky, kterými jsou:

  • Nouzové a havarijní situace týkající se klienta – poranění, úraz,  náhlé zhoršení zdravotního stavu, akutní potřeba léků, bodnutí hmyzem,  agrese (autoagrese) klienta,  klient se nevrátí z vycházky, útěk klienta,  poškození nebo odcizení majetku klienta, úmrtí klienta
  • Nouzové a havarijní situace týkající se zaměstnanců - úraz zaměstnance při výkonu služby,  náhlé zhoršení zdravotního stavu zaměstnance, úmrtí zaměstnance při výkonu služby
  • Nouzové a havarijní situace týkající se provozních záležitostí, jejich řešení –požár, výpadek elektrického proudu,  výpadek topení, porucha telefonů, živelná pohroma, poškození vodovodu, vloupání do objektu.
  • Vedení písemných záznamů a dokumentace nouzových a havarijních situací. Určování kompetencí a postupy řešení. Prevence nouzových a havarijních situací.

Profil účastníka kurzu:
Absolvent kurzu se seznámí se standardem č. 14 poskytovatelů sociálních služeb. Je obeznámen s nejčastějšími nouzovými a havarijními situacemi, které mohou nastat v souvislosti s poskytováním sociálních služeb, jejich efektivním řešením a kompetencemi.

Lektorský tým:

Mgr. Helena Čálková

Mgr. Kateřina Soukupová

Dagmar   Rosecká

 

Místo a termín konání:
MAVO s.r.o., Praha 1, Křemencova 10  

Čas:
9 – 16 hod. (8 vyučovacích hod + přestávka)

Cena kurzu:
1 200,- Kč

V ceně kurzu je zahrnuto občerstvení a nápoje (káva, čaj)
Účastníci získají certifikát o úspěšném  absolvování kurzu s akreditací MPSV

Číslo akreditace:
2013/0713-PC/SP/VP

PŘIHLÁŠKA

/MAVO/presmeruj/slider?i=30