MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Masáže, Kosmetika, Regenerace

Vážené dámy, vážení pánové,
jsme potěšeni Vaším zájmem o námi pořádané kurzy a semináře. Naším cílem je ulehčit Vám přístup k informacím v oblasti regenerace, rekondice, kosmetiky, a zdravého životního stylu a připravit Vás pro praktickou činnost v oboru, který si zvolíte. V případě Vašeho hlubšího zájmu Vám nabídneme i další možnosti studia k prohloubení dříve již získaných znalostí a dovedností.Velmi rádi Vám poskytneme i konzultace či individuální výuku (pro jednotlivce, firmy, společnosti).

Těšíme se na případnou spolupráci.
Mgr. Václav Mašek - MAVO s. r. o.

 


ZÁKLADNÍ INFORMACE
Naše rekvalifikační kurzy jsou akreditovány Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR, na základě § 108 zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti a vyhlášky č. 524/2004 Sb., o akreditaci.
Jsou zařazeny do systému celostátních rekvalifikací. Absolventi získávají celostátně platná osvědčení pro zvolenou pracovní činnost.
Úhrada kurzovného je možná prostřednictvím úřadů práce. Většinu rekvalifikačních kurzů můžete absolvovat i v našich pobočkách: Plzeň, Ústí nad Labem, Písek ( kontakty viz úvodní stránka - regionální zastoupení ).
Upozorňujeme, že ceny jednotlivých kurzů se v našich pobočkách můžou lišit od cen kurzů v Praze.

!!!! V současné době hledáme nové spolupracovníky pro regiony: Tábor, Hradec Králové, Pardubice, Havlíčkův Brod !!!!

/MAVO/presmeruj/slider?i=30