MAVO s.r.o.
Vymazání cookies a přesměrování...

Využíváme soubory cookie ke zlepšení našich služeb a k sestavování anonymních analýz. Používáním tohoto webu s tímto vyjadřujete souhlas.

Rozumím

Čtení a kreslení tech dokumentace

ČTENÍ A KRESLENÍ TECHNICKÉ DOKUMENTACE (SE ZAMĚŘENÍM NA PREZENTACI PROGRAMŮ DRAFTSIGHT A AUTOCAD LT)

Délka kurzu: 50 vyučovacích hodin
Cena kurzu: 9 900 Kč
Vstupní úroveň: Začátečník
Výstupní úroveň: Rekvalifikační osvědčení s celostátní platností
Minimální počet účastníků: 5

Popis kurzu:

Rekvalifikační kurz je určen začínajícím uživatelům programům, které se používají ve strojírenství i stavebnictví bez předchozích zkušeností s jejich používáním.
 
Tento kurz je určen pro účastníky v práci s programy pro technické kreslení na PC, kteří se chtějí naučit vytvářet, upravovat a tisknout technické výkresy v rovině. Na začátku kurzu se účastníci seznámí s filozofií kreslení v programech jako je především DraftSight a AutoCAD LT. A naučí se základním příkazům pro kreslení a úpravy. Budou probrány možnosti kreslení a úpravy objektů, práce s textem, nastavení a vytváření kót a šrafování. Posluchači školení se naučí uspořádávat objekty do hladin, spojovat části výkresu do bloků a vkládat do výkresu. Dále se naučí pracovat s více soubory najednou a přenášet nastavení, hladiny a bloky mezi výkresy. Budou probrány možnosti tisku z prezentovaných programů - tisk z modelového a výkresového prostoru. Na závěr kurzu budou ukázány možnosti nastavení a úpravy prostředí prezentovaných programů.
 
Účastníci získají základní návyky nezbytné pro správnou práci s programy pro technické kreslení na PC. Seznámí se s prostředím, naučí se kreslit a plně využívat editaci. Získají také základní informace o kótování, šrafování a používání bloků. Nedílnou součástí kurzu je také kapitola věnovaná tisku.
 
Cílem kurzu je předat základní znalosti o používání programů v efektivním 2D kreslení a s praktickými příklady a ukázkami 3D modelování.

Osnova kurzu:
Seznámení s programem
Práce s výkresy
Souřadnicový systém
Hladiny
Kreslící příkazy
Editační příkazy
Základy práce s textem
Základy šrafování
Měřítka
Základy kótování
Tisk

PŘIHLÁŠKA

/MAVO/presmeruj/slider?i=30